Sukitte Ii na yo - Recenze

11. dubna 2013 v 18:10 | Nagai |  Suki tte Ii na yo
Say "I Love You"
好きっていいなよ
TV Série
Podle Mangy
Počet epizod: 13
Rok: 2012
OVA: Zatím není- pravděpodobně
Žánr: Shoujo, Romantika, Školní Život, Drama, Milostný Trojúhelník
Moje hodnocení: 95%

Hl. postava Mei Tachibana je celkem zvláštní dívka. Hezká, ale na už na první pohled vypadá celekem uzavřeně. Nemá žádné přátele a bývala šikanovaná. Ale není to ten typ člověka co by neřekl, když mu něco vadí. Mei i když na to nevypadá.. říká všechno narovinu. Ale lidem nedůvěřuje. Jednoho dne potkává kluka jménem Yamato Kurosawa (díky takovému malému nedorozumění). Potom se z nich díky mnoha okolnostem stávají přátelé. A on o ní má zájem. Je to kluk u dívek celkem oblíbený. A změní Mei život. Vypadá to že Mei získává nové přátele a začíná se pomalu ''otevírat'' lidem. A jak to bude pokračovat dál? Že by láska? Kdo ví.

Můj názor:
Tomuto anime bych původně dala klidně i sto procent. Ale po tom co jsem začala číst mangu vidím věci o které nás tvůrci tohoto anime připravili. Celkem zajímavé části, které se objevují v manze mi tu chybí. Každopádně se snažili použít to nejdůležitější a kresbu nepokazili!
Příběh je skvělý a je to mé oblíbené anime. Není to klasické romantické anime. Příjde mi že to není tak přehnaně vyidealizované. Nebo jak to správně říct. :D
DOPORUČUJI

Anime online najdete ZDE

Ps.: Doporučuji Vám přečíst si mangu. Kresba je zde možná i více propracovaná. Rozhodně se povedla :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama