Něco o Nagai

11. května 2013 v 18:11 | Nagai ^.^ |  OZNÁMENÍ
Ahoj všichni,
Myslím, že nadešel čas, abych se Vám konečně pořádně představila.
Takže říkám si Nagai, protože mě význam tohoto slova celkem vystihuje :D

Studuji umělecký obor a chtěla bych v tom pokračovat i na Vysoké škole.
Umění mě stračně baví.. nevím co bych dělala , kdybych nemohla kreslit nebo malovat. Pomáhá mi to si ulevit od veškerého stresu.
Také se věnuji hudbě.. hraní na piánio, zpěv.. hrávala jsem i na flétnu.


Od mala mě zajímá historie a o japonskou kulturu jsem se začala zajímat na základce. Někdy v 6 třídě.
Moje první anime si pamatuji mlhavě.. tenkrát jsem totiž ani nevěděla co to anime je a byla jsem hodně malá. Bylo to na prvním stupni základní školy. Divím se že to vůbec vysílali v televizi. Bylo to anime : SAILOR MOON
Pamatuji si to díky hlavní postavě.. byla jsem totiž unešená jejím účesem :D

Když jsem byla v druhém ročníku na střední, tak jsem na anime přestala koukat. Nebyl čas a celkem mě to přestalo zajímat. Jediným mým koníčkem byli kluci.. ~.~

Pak mi anime a manga pomohla, když jsem měla zdravotní potíže. Pomohlo mi to na TO nemyslet. A poté jsem se tedy vrátila i k blogaření.
Můj strarý blog měl celkem dobrou návštěvnost, ale protože se mi to nechtělo předělávat. Tak jsem si raději založila blog nový ^.^ .. Také díky tomu , že na mém starém blogu byla prozrazena ''moje identita'' a lidé z mého okolí se mi za to smáli. Lidé jsou bohužel někdy hlupáci a smějí se věcem, kterým nerozumí.

Když tak o tom přemýšlím.. přečte si to vůbec někdo z Vás celé? Budu v to doufat ^.^

K mé osobnosti:
Na první jsem prý zvláštní.. jsem totiž stále zamračená. A někdy si to ani neuvědomuji, takže na lidi působím arogantně a namyšleně.
Jsem trochu odměřená, protože hodně lidí mě v mém životě ranilo. A mám problém někomu důvěřovat. Ke štěstí mi stačí pár OPRAVDOVÝCH přátel. Nepotřebuji falešné.

Jsem celkem výbušná, ale i tak jsem až moc hodná a někdy celkem lítostivá. Tyto povahy k sobě moc nejdou- Morous, který chce každému pomáhat, je romantik a někdy si celkem pořádně pobrečí (samozřejmě aby ho nikdo neviděl).
To jsem já.. můj táta říká, že mě poznáte už podle mé ''sebevědomé chůze''.

Nevím co je na tom pravdy. Každopádně někdy si připadám celkem odlišná. No ale co . Už Vás to asi nudí co ? Přiznám se , že jsem se potřebovala zároveň i trošičku svěřit.

Málo lidí zná všechny mé stránky. Každopádně děkuji za přečtení. Tohoto dlouhého článku :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alice alice | 27. května 2014 v 16:43 | Reagovat

mě už od 15-ti let zajímá historia. vždycky mi je líto když někdo umře. taky jsem dost hodná. já kreslím a maluju. já ráda poslouchám hudbu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama