Srpen 2017

Odjíždím, takže 5 dní bez článků

28. srpna 2017 v 11:38 | Nagai |  OZNÁMENÍ
Ahoj,
takže píšu jen, abych Vám oznámila, že tu teď nějaký čas nic nepřibude. Ale pouze na týden. Nebojte, 3 roky to už nebudou. Tak se tu mějte krásně!

Nagai

Remei No Arcana - Recenze

27. srpna 2017 v 10:05 | Nagai |  MANGA
黎明のアルカナ
Rok vydání: 2009
Žánr: Historické, Romantika, Fantasy, Milostný trojúhelník, Shoujo, Akce

Toto anime se Vám může zdát podobné vůči mangám, jako jsou : Akatsuki no Yona nebo
Akagami no Shirayuki-hime. V této manze se nám, ale náhle záporák postupně díky rudovlasé princezně proměňuje ve svém chování což mě opravdu zaujalo.

Celkově se mi líbí i zpracování oblečení, příběhu a charakterů. Jedná se o mangu plnou neočekávaných situací. Hlavně hlavní postava princezny rozhodně nepůsobí, jako bezmocná dívka. Dokáže se o sebe postarat i sama a její chování se mi opravdu líbí.

Teď přejdu k příběhu>>
Jedná se tedy o svět ve kterém osoby s urozenou krví jsou obdařeny tmavými vlasy. Navzájem spolu tedy uzavírají manželství. Ale někdy se stane, že vznikne vztah mezi urozenou a neurozenou krví a díky značně odlišné barvě vlasů to je samozřejmě hned poznat. Hlavní postava Nakaba je sice princeznou, ale také pochází z takového svazku. Její matka byla urozená a otec ne. Její dědeček jí ovšem po smrti její matky přijal za vlastní a provdal jí do jednoho ze sousedících království pro uzavření míru. Královská rodina je zde milována, ale není to tak, jak to vypadá. Její členové jsou nadřazení, arogatní a egoističní a princ kterého si má Nakaba brát se k ní nechová přiliš mile.
Nakaba s sebou díky Bohu má svého přítele a ochránce Lokiho, který jí chrání před veškerými problémy v paláci jenž se mohou naskytnout. Jediným problémem je, že je to poločlověk.


Remei No Arcana

26. srpna 2017 v 19:52 | Nagai |  GALERIE
Tato manga.. ano, téma červenovlasé princezny se nám nějak rozmohlo. Ale toto zpracování se mi zatím líbí nejvíc. A hlavně oblečení postav je vážně super! I celkový děj. Takže tady máte pár obrázků>>

NOVÝ DESIGN - Akuma To Love SOng

26. srpna 2017 v 18:21 | Nagai |  NOVINKY
Tak tu konečně máme obnovený design od Elyrose! Jsem naprosto spokojená a ještě jednou děkuji. Kdyby měl někdo zájem, tak objednávat můžete zde >> http://elyrose.blog.cz/1504/objednaj-si-design

Kakegurui - Recenze

26. srpna 2017 v 12:35 | Nagai |  Kakegurui

賭ケグルイ
Počet epizod: 12
Žánr: Drama, Školní život, Seinen, Gambling

Anime pojednává o škole, na které se provozuje gambling. Ale už je to opravdu na takové úrovni, že to začíná být nebezpečné! A na tuto školu přichází nová studentka, která vypadá v celku normálně, ale Gamblerství je pro ní skoro, jako život a ještě k tomu je v tom dost dobrá.

Můžete se těšit na zajimavé scény. Nejvíce mě baví scény, kdy se například hraje pokrový souboj. Zbožňuji to, do jakých grimas se obličeje charakterů mění.

NAJDE SE NĚKDO KDO BY MI UDĚLAL NOVÝ VZHLED BLOGU?

22. srpna 2017 v 13:50 | Nagai |  OZNÁMENÍ
Zdravám všechny,
můj blog, jak už víte začal po 3 letech znovu fungovat. A s tím bych chtěla zavést i nový vzhled. Najde se tu někdo kdo by mi byl ochotný jej udělat a nebo mi s tím aspoň nějak pomoci? Předem děkuji za odpovědi!

Vaše Nagai

Shingeki no Bahamut: Genesis + Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

22. srpna 2017 v 11:01 | Nagai |  Shingeki no Bahamut

Shingeki no Bahamut

神撃のバハムート GENESIS
Žánr: Komedie, Akční, Dobrodružství, Historické, Fantasy, Magie, Démoni, Násilí, Záhady, Yokai
Počet epizod: 12
Příběh se odehrává ve světě kde žijí společně lidé a další bytosti. Vypráví se, že svět měl být v minulosti zničen dávnou bytostí jménom: Bahamut. Nastal velký boj dvou stran. Bahamut se nácházel v zajetí. Pak se jeden z hlavních hrdinů potkává s neznámou kráskou, která není tak úplně normální. A díky ní se vše obrátí naruby. Dva hlavní hrdinové spolu stále soupeří a ještě se sem přimotá záhadná dívka? Zajímavé ne? Příšery, démoni, bohové a komedie k tomu? Co víc si přát?

Hodnocení: 8/10


Ballroom e Youkoso - Recenze

21. srpna 2017 v 13:18 | Nagai |  Ballroom e Youkoso

Žánr: Romantika, Shonen, Komedie, Drama, Střední škola
Rok vydání: 2017
Počet epizod: 24
Ke shlédnutí CZ zde >>http://shirai.cz/anime-zobraz/10108/ballroom-e-youkoso/ Já ale koukala v AJ

Fujita chodí na střední školu, ale co po ní? Nemá nejmenší tušení. Jeho rodina nepatří mezi nejbohatší. Jednou si jej ve škole zavolá učitel, aby si s ním promluvil o jeho budoucnosti. Na koberečku není sám. Vidí tam dívku, která je na tom úplně stejně, jako on a ještě k tomu krásná. Jenomže, tak úplně stejná, jako on není. Shizuku Hanaoka je totiž naopak velmi ambiciozni dívka, která se chce stát profesionální tanečnicí a má k tomu řádně našlápnuto. Fujita se náhodou dostane do místa kam ona chodí tancovat a ukazuje se, že jej konečně něco zajímá. A není to jen tato dívka. Je to i tanec! Fujita v něm nachází zalíbení a snaží se udělat vše pro to, aby se stal skvělým tanečníkem!

Hodnocení: 10/10
(po druhé za tento den takové hodnocení. ale nemohu si pomoct)
Prostě mě to také okouzlilo a to jsem teorve v půlce! A jak si vybírám anime? Haha .. Většinu najdu na instagramu a zalíbí se mi už jen kresbou a díky tomu se jej většinou rozhodnu ozkoušet. A někdy to je opravdu dobrá volba, jako u tohoto!

Kdo je milovník anime a mangy od Ai Jazawy?

21. srpna 2017 v 13:05 | Nagai |  NOVINKY
Najde se tu ještě nějaký milovník Nany, Paradise Kiss, Neighborhood Story a dalších?
No, já si udělala takové deja vu a poslouchala jsem výčet písniček z Nany a Paradise Kiss a rozhodla jsem se o ně s Vámi podělit!


FUKUMENKEI NOISE-Recenze

21. srpna 2017 v 12:14 | Nagai |  Fukumenkei Noise
覆面系ノイズ

Žánr: Shoujo, romantika, hudební, milostný trojúhelník, dospívání, školní život, drama
Rok vydání: 2017
Počet epizod: 12

Ze začátku bych ráda řekla, že na toho anime jsem čekala docela dlouhý čas a když vyšlo, tak jsem byla naprosto nadšená! Jak z kresby, tak z příběhu. Ale teď tedy přejdu k popisu.

Hlavní postavou tohoto anime je Arisugawa Nino. Dívka, která v životě stálé něco postrádá. Nebo spíše někoho. Jako malá dívenka totiž měla kamaráda ze sousedství, do kterého byla zamilovaná. Nino měla krásný hlas už v tomto věku a společně zpívali jednu píseň. Stalo se ale to, že její přítel musel z nenadání odjet a už se nikdy nevrátil. Dali si slib, že Nino jej najde pomocí své písně. A až ji její kamarád uslyší, tak se znovu najdou. O to se Nino snaží celé roky a stále se nic neděje. Nino potkává dalšího starého přítele s nástupem na školu. Tento chlapec je talentovaný muzikant, který píše písně. A tímto setkáním započíná její nová cesta a Nino si myslí, že konečně našla způsob, jak najít svého ztraceného kamaráda, který ukradl její srdce. Jenomže to nebude samozřejmě tak snadné. No však uvidíte! Víc Vám už neprozradím.

JSEM ZPĚT

21. srpna 2017 v 11:02 | Nagai |  OZNÁMENÍ
Zdravím Vás po 3 letech pauzy!
Zajímalo by mě, jestli je na tomto blogu ještě nějaká aktivita ze strany SB a tak podobně. Ale po 3 letech o tom pochybuji, když tu nejsou žádné novinky.
Tak tedy, jak bych začala. S maturitou a pozdějším nástupem na novou školu jsem sice anime sledovala, ale né v takovém rozsahu. Zpět mě k němu přivedla, jako vždy dlouhodobá nemoc. Ve které jsem si po 100 letech pustila NANU a poté jsem se s přítelem podívala na Soul Eater. A bylo to zase tady.
Když se mi dnes na e-mailu objevilo upozornění z toplistu a podívala jsem se na to, že blog jsem pořád ještě nezrušila, tak jsem se rozhodla, že to opět zkusím.
Takže se tedy můžete opět těšit na různé novinky, recenze a hodlám přidávat odkazy na anime ke shlédnutí online a pod.
Jsem zvědavá, jak dlouho u toho opět vydržím a snad budete spokojení.

Vaše Nagai